• -70,00 zł
Odkurzacz do usuwania wągrów
Odkurzacz do usuwania wągrów
Odkurzacz do usuwania wągrów
Odkurzacz do usuwania wągrów

Odkurzacz do usuwania wągrów

Roneberg
RON 55
Wysyłka natychmiast
109,00 zł 179,00 zł -70,00 zł
Brutto

ODKURZACZ DO USUWANIA WĄGRÓW I ZASKÓRNIKÓW

Nadszedł czas kiedy usuwanie wągrów, porów oraz zaskórników twarzy będzie proste i bezbolesne jak nigdy dotąd. Dzięki temu odkurzaczowi do wągrów pozbycie się zanieczyszczeń zajmie zaledwie kilka minut. Odkurzacz ponadto poprawia elastyczność skóry, spłyca zmarszczki, wspomaga odnowę, a dzięki podwójnej końcówce likwiduje łuszczący się naskórek.

Laur Konsumenta - Odkrycie Roku 2020

To właśnie dzięki Wam - dzięki naszym klientom marka Roneberg w 2020 roku została nagrodzona Laurem Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku. To nas nas bardzo ważne, że tak wiele osób doceniło nasze starania i serce, które każdego dnia wkładamy w nasza pracę. Dziękujemy, że jesteście z nami!

KOLOR
  • BIAŁY

 

Odkurzacz do usuwania zaskórników próżniowych może być używany do usuwania zaskórników, trądziku, zanieczyszczeń oraz sebum całkowicie bez bólu. W zestawie znajdują się cztery wymienne głowice kosmetyczne, które mogą oferować różne funkcje w zależności od warunków i kondycji skóry. Diamentowa głowica stworzona została dla dokładnego czyszczenia skóry, złuszczania martwego naskórka a także pozbycia się zmarszczek i trądziku

Dostępne są trzy poziomy regulacji ssania. Tryb pracy pod ciśnieniem pomaga poprawić krążenie krwi oraz metabolizm skóry, dodatkowo wykonując masaż i zapewniając wszechstronną pielęgnacje.

Ponadto wyświetlacz LED pokazuje czas, poziom naładowania baterii i poziom ssania.

5903357659097
Brak recenzji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.